Зустрічі з Героями. Як вітали учасників АТО учні Світанківської школи

Після перерви на період літніх канікул у медико-соціальному центрі знов розпочався сезон зустрічей учасників АТО з учнями шкіл Переяславського району. Відкрили новий сезон наші близькі сусіди – школярі та педагоги  Світанківського навчально-виховного об’єднання.

Проект військово-патріотичного виховання започаткований госпіталем та відділом освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації ще на початку року. Щотижня школярі району привозять у подарунок воїнам цікаві культурні програми, власноруч готують подарунки. Так діти вчаться патріотизму та відчувають гордість за своїх захисників, а для самих учасників АТО/ООС це є чудовим різновидом психологічної реабілітації.

Цього разу учні Світанківського навчально-виховного об’єднання, які до речі і закривали сезон зустрічей перед канікулами в травні, порадували героїв мелодійними українськими піснями, декламуванням патріотичних віршів та танцями.

Виконали українську пісню і окремо вчителі школи. У подарунок кожному воїну діти виготовили янголят, а для всього відділення – яскраву колоритну картину, на якій символічно зобразили Україну.

Діти зуміли створити прекрасну атмосферу та подарувати чудовий настрій захисникам. Багато хто з них дякував діткам за чудову зустріч.

   Віталій, учасник АТО:

«Дуже сподобалось – і мені, і моїм побратимам. Кращого не може бути! Приїжджайте ще до нас, нам буде легше на душі і весело».

https://youtu.be/eRdMKs47bto

Related Posts

Залишити коментар