Заступник директора центру Людмила Мовчан: «Вірю в роботу нашого колективу»

Ми отримуємо від життя те, у що віримо. Наша віра створює нашу реальність…

Я особисто вірю в роботу нашого колективу, вірю в те, що ми робимо гідну і достойну справу – відновлюємо тіло і душу бійців, що захищають нас на Сході, бережуть нашу волю, нашу мову, нашу калину і нашу вишиванку, які відстоюють право на майбутнє наших дітей… І я безмежно вдячна кожному бійцю, з яким я познайомилася в Центрі, що ви підтримуєте в мені цю віру!!!

Я безмежно вдячна за ваші слова подяки, за ваші фото, які ви мені надсилаєте, за пісні, які я слухаю завдяки вам; за ваші смайлики, які посміхаються; за теми, які ми з вами обговорюємо і які вас хвилюють; за відгуки ваших рідних і близьких; за власні фото, якими ви дозволяєте ділитись на сторінці Центру; за слова: «нашому таткові дуже сподобалося, і він просив вас знайти і подякувати»; за стримані посмішки на фото з дітками; за спільно зроблений оберіг та портрет Шевченка; за слова: «вперше за 5 років моє фото в інтернеті і я цьому радий», «коли наступного разу приїдуть дітки ви обов’язково мене з ними сфотографуйте», за подаровану ювілейну монету з картою України….

І я ще можу навести безліч таких прикладів. Чого варті слова бійця, який може говорити після реабілітації майже не заікаючись! І потиск руки бійця, з яким ми спілкувались, пишучи слова на листочку! А гумор бійця, тіло якого вкрите слідами від опіків! А скромна розповідь про тату «Син України». Я вдячна кожному з вас!!!

Я вдячна кожному нашому працівнику за ваші серця, руки і душі, які віддають своє тепло нашим бійцям. Я вдячна вам особисто, що довіряєте мені, підтримуєте і допомагаєте. І навіть ваш простий лайк під вранішнім вітанням говорить мені про те, що ми робимо правильну справу, що наші добрі діла і добрі слова комусь вкрай необхідні.

Related Posts

Залишити коментар