З Новим роком та Різдвом Христовим!

risunok1Юрій Гріненко, Заслужений лікар України, директор  Українського державного  медико-соціального  центру ветеранів війни:

Щиро вітаю весь колектив працівників та пацієнтів Центру з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Цей рік був складним у економічному, соціально-політичному, психологічному, моральному плані, але прожили ми його достойно, зробили все, що залежало від нашого колективу. Виконали план ліжкоднів, пролікували більше 9 з половиною тисяч пацієнтів, кожний з Вас робив свою роботу якісно, жертовно, щоденно, постійно віддаючи тепло своєї душі на благо наших ветеранів.

Останнім часом структура наших пацієнтів дещо змінилася, у нас значно зросла кількість наших молодих пацієнтів, учасників бойових дій – це демобілізовані бійці АТО, яких сьогодні в Україні більше 270 тисяч. Змінилися підходи, призначення, змінилася структура лікування. Ви, як професіонали, добре з цим впоралися. Весь персонал старався, вкладав свою енергію та сили у нашу спільну справу.

Ми завершуємо цей рік з високими показниками, і я вдячний особисто кожному з Вас за Вашу працю, за Ваше вміння, порядність, людяність та професіоналізм. І вірю, що наступаючий 2017 рік теж буде для нашого колективу вдалим роком, Господь нам в цьому допоможе.

Щиро бажаю Вам, Вашим рідним доброго здоров’я, щастя та злагоди! Нехай надія на краще веде Вас через усі труднощі сьогодення та додає сил! Творчої наснаги Вам у нелегкій роботі заради благополуччя та охорони здоров’я ветеранів. Хай тепло та затишок Ваших осель, любов близьких надійно захищають Вас від життєвих негараздів! Щастя та добра у новому році!

13329456_1034000683355955_7636611129366885081_oВолодимир Косенко, Заслужений лікар України, заступник директора з медичної частини:

Шановні колеги! Я звертаюся до всіх, хто працює в Центрі незалежно від того, яку посаду хто займає. Довгий час про цей госпіталь я знав тільки з чуток. Протягом року роботи тут здружився, зріднився з усіма, багатьох знаю по іменах.

Мені дуже подобається колектив, колектив працездатний. Незалежно від життєвих труднощів, персонал Центру все-таки гідно виконує своє завдання щодо оздоровлення ветеранів та працює з повною віддачею сил.

Напередодні нового 2017 роки я хочу побажати всім міцного здоров’я, успіхів, здоров’я Вам і Вашим родинам. І хочеться побажати найголовнішого – щоб на території нашої держави Україна нарешті настав мир і люди перестали ставитися один до одного з якоюсь упередженістю, щоб ми знову відчували себе братами, жителями однієї держави Україна. З Новим роком вас! Здоров’я, благополуччя і щастя!

dsc07945Тамара Володько, головна медична сестра:

Маю велику честь привітати усіх працівників та пацієнтів нашого закладу з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Хай рік, в який вступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події!

Бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя, миру, добробуту, злагоди і віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, нехай удачі й благодать приходять у кожен дім! Зі святом!

Залишити коментар