З Днем захисника України!

Сьогодні Україна святкує відразу три великих свята – Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та віднедавна – День захисника України. Всі вони нерозривно повʼязані між собою та містять в собі історичні духовні цінності нашого народу. Свято Покрови Пресвятої Богородиці втілює благочестиве прагнення українців до Небесного, непохитну віру у Господа та заступництво Божої Матері. Особливо шанували цей святий день козаки – традиційні захисники українських земель. Переймаючи традицію наших предків, сьогодні ми вітаємо наших теперішніх захисників, які самовіддано несуть свій військовий подвиг у зоні АТО.

У цей світлий день сердечно вітаємо наших воїнів зі святом! Від імені всього колективу госпіталю щиро бажаємо Вам довгих і благословенних років життя, козацького здоров’я, добра, злагоди, сімейного затишку та наснаги!

Памʼятайте, що Ваші мужність, відвага та героїзм завжди будуть у наших серцях і стануть основою для всіх успішних починань на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Персонал Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни має високу честь та радість допомагати Вам і стояти на сторожі Вашого здоровʼя. Колектив госпіталю намагається зробити все можливе для того, щоб крок за кроком стати частиною того надійного тилу, якого Ви заслуговуєте.

Щодня персонал госпіталю працює над покращенням якості надання медичної допомоги нашим захисникам. Станом на 10 жовтня у Центрі пройшли курс реабілітації 1842 учасники АТО, ще 69 перебувають на лікуванні. Герої-захисники залишають позитивні відгуки про роботу закладу: більшість із них відчувають покращення стану здоров’я та висловлюють бажання ще неодноразово приїхати на реабілітацію до Центру. Бійці виписуються з явним покращенням, і це є найбільшою нагородою для нас.

Зі святом, шановні захисники! З повагою та вірою на краще,

Адміністрація та весь колектив Центру.

Залишити коментар