З Днем захисника України!

14 жовтня – особливий день для всієї України. Цього дня відзначається одразу три свята – Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та від 2014 року – День захисника України.

Так символічно і зрозуміло – Божа Матір як Заступниця всіх християн, християни-козаки як незмінний символ героїзму, відваги та сили українців-визволителів та наші сьогоденні герої, борці за свободу та незалежність українського народу.

Традиційно на День захисника України у багатьох містах України відбуваються різноманітні заходи та офіційні урочистості. Найчастіше цього дня влаштовуються тематичні фестивалі та фізкультурно-патріотичні змагання, в музеях організовуються спеціальні виставки, в школах – тематичні уроки та семінари про славу запорожці.

Не дивлячись на те, що День захисника України святкується лише вшосте, свято вже стало традиційним та встигло по-справжньому полюбитися українцям. А як інакше? Адже саме нашим захисникам ми завдячуємо спокійному життю, щоранку прокидаючись у затишних оселях, звично поспішаючи на роботу, прогулюючись з дітьми у парку під мирним українським небом, щовечора п’ючи запашний чай та засинаючи у теплому ліжку, щороку святкуючи дні народження, Різдво і Великдень, одружуючись та народжуючи дітей…

Ми мало про це згадуємо, але якби не вони – наші мужні чоловіки, що героїчно тримають оборону Донбасу, – навряд чи наше сьогодення було б таким безхмарним.

Цих звичних речей, що вже стали частиною нас самих, могло б і не бути. Тому наступного понеділка не забудьмо подякувати нашим воїнам. Особисто і від всієї душі.

На щастя, працівники Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни можуть робити це щодня: дякувати учасникам АТО/ООС не лише на словах, але й своїми справами. І це надихає нас кожного робочого дня, кожної зміни працювати не заради зарплати, а заради безцінного внеску воїнів в наше з вами щоденне українське життя.

Тож давайте привітаємо наших Героїв!

Юрій Гріненко, директор Центру:

Наші шановні та дорогі серцю ветерани війни, учасники АТО/ООС! Щиро вітаємо Вас з Днем захисника України! Низько вклоняємось Вам за те, що ціною свого власного життя захищаєте нас, нашу Україну! Знайте: ми цінуємо Вас, любимо, поважаємо! Ми безмежно пишаємось Вами! Ви-наші Герої! Нехай Господь Бог береже кожного з Вас! Щастя Вам, міцного здоровя, злагоди та добра Вам та Вашим родинам! Слава Україні!

Людмила Мовчан, заступник директора з організаційнометодичної роботи:

З нагоди свята вітаю всіх, хто носить високе звання захисника України! Ви — наша гордість і честь! Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи.

Нехай же ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на вас завжди чекають. Молимось за вас, воїни України!

Тетяна Рутвян, медична сестра неврологічно-го відділення відновного лікування:

Наші мужні воїни!

Вітаю Вас з Днем захисника України! Бажаю Вам довголіття, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя! Нехай щастить Вам на всіх перехрестях долі! Безмежно вдячні Вам за надійний захист нашої рідненької України! Ми ніколи не забудемо про Ваш подвиг!

Людмила Красовська, медична сестра третього терапевтичного відділення:

Всю сильну нашу половину, вітаю з Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Здоров’я Вам, хлопці, віри  в світле майбутнє. Дякуємо Вам за захист та мужність, відвагу та незламність духу!! Нехай Бог Вас береже!

Підготувала Дарія ПІДГОРОДСЬКА

Related Posts

Залишити коментар