З Днем пам’яті та примирення та 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Шановні переможці Другої світової війни, бійці-герої  учасники АТО та всі воїни-захисники нашої держави!

У ці травневі дні ми з вдячністю і глибокою шаною пригадуємо величний подвиг українського народу, що пережив тягар воєнного лихоліття і звільнив рідну землю від нацизму, виборовши славетну перемогу у Другій світовій війні. У цей святий і сумний для всіх нас день ми схиляємося у доземному поклоні перед нашими ветеранами та згадуємо тих, хто не повернувся з поля бою в далекому 45-му році.

Сьогодні  у  нашому  закладі  присутні  всі покоління наших доблесних воїнів, мужніх героїв, які в ті чи інші часи захищали свою Батьківщину та її народ. Всіх Вас єднає страшне слово «війна», і сьогодні всі ми відчуваємо, яке це дороге і вагоме слово «Мир». Тривожно і скорботно на серці кожного українця – бо на сході України досі тривають бойові дії нової війни.

Для нашого колективу велика честь допомагати Вам, дорогі ветерани, ми вдячні Богові за можливість віддячити Вам за перемогу і мир, який Ви так жертовно та героїчно зуміли відстояти. Здоров’я всім Вам, щастя, злагоди та добра! Слава Вам, Переможці, низький уклін і довічна любов усіх поколінь!  Нехай береже Вас Господь!

Адміністрація Центру

Related Posts

Залишити коментар