З Днем народження, Юрію Олександровичу!

Від усього великого колективу центру щиро вітаємо нашого дорогого керівника — Юрія Олександровича Гріненка — з Днем народження!

Бути директором — мистецтво і щоденна складна робота. Ви прекрасно справляєтеся з цією стратегічною справою! Ви віддаєте всього себе надважливій для всієї країни справі — щодня повертаєте здоров’я нашим захисникам! Ваше натхнення та віртуозність, з якими Ви підходите до кожного питання, надихає і нас, Ваш колектив, працювати з особливою радістю та завзяттям!

Тож прийміть від усіх нас найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту! Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань! Нехай береже Вас Господь і повсякчас допомагає Вам у Вашій нелегкій і благородній справі!

З днем народження, дорогий Юрію Олександровичу! Щастя і здоров’я від усіх співробітників!

Related Posts

Залишити коментар