З Днем медичного працівника!

Оксана Білозір, Народний депутат України, Голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Сприяння захисту прав та соціальний реабілітації учасників АТО» :

Дорогі Друзі!

Щиро вітаю Вас із одним із найважливіших професійних свят сучасності – Днем медичного працівника!

Професія, обрана Вами, покликана рятувати найцінніше, що є у цьому світі, найбільший Божий дар – людські життя. Однак, Ваші чуйні серця щодня зцілюють не лише тіла, а й душі людей. Ви берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, не жаліючи ні зусиль, ні часу. А скільки душевного тепла і терпіння, співчуття і ласки віддаєте Ви щодня своїм пацієнтам! Низький уклін Вам за це!

У цей урочистий день прийміть найтепліші слова вдячності та пошани. Бажаю Вам міцного здоров’я і віри в себе. Щиро зичу, щоб у вирі напруженої праці Ви знаходили час і для душевного відпочинку, разом з рідними та близькими Вам людьми.

Нехай Вам все в житті вдається, а Господь щедро благословляє Вас та Ваші родини! Успіхів Вам у Вашій благородній справі!

Щиро  Ваша, Оксана Білозір

Юрій Гріненко, директор Центру:

Шановні колеги, працівники Центру!

З великою радістю та повагою звертаюся до Вас зі словами вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Медична професія завжди була взірцем благородства, освіченості та добра! За всіх часів лікарі та медичні сестри стояли на сторожі найдорожчого – людського здоров’я, користуючись загальною повагою.

Я пишаюся Вами – Ви є професіоналами у своїй справі, і ми гідно виконуємо свою місію, стоячи на варті здоров’я ветеранів та учасників АТО. Ваша майстерність, досвід, милосердність та дбайливість повертають нашим захисникам найцінніше – відчуття повноти життя.

Я гордий тим, що такі поняття як доброта душі, великодушність, самовіддана праця та чесність роблять наших працівників справжньою цінністю – візитною карткою госпіталю.

Мені щиро хочеться, щоб кожного дня Вас надихало це прекрасне відчуття корисності суспільству, адже  головна нагорода для медика – міцне здоров’я його пацієнта.

Дозвольте мені низько вклонитися Вам за Ваш нелегкий труд, професіоналізм та вірність високому покликанню.

Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та любові, сонячного настрою, злагоди, добробуту та благополуччя!

Тамара Володько, головна медична сестра Центру:

Шановні медичні працівники!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом! Здоров’я – головне багатство, без якого неможливо щасливе і повноцінне життя, тому Ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою. Від Вашої кваліфікації та професіоналізму багато чого залежить у справі збереження здоров’я людей, адже час вимагає нових знань, навичок та умінь.

Щиро бажаю Вам здоров’я, благополуччя в родині, стабільності і миру в нашому суспільстві, щоб медики з найбільшою віддачею могли застосовувати свій досвід, знання та вміння у благородній справі захисту здоров’я та життя людей! Зі святом!

Наталія Туній, лікар ультразвукової діагностики:

Вітаю працівників Центру з професійним святом – Днем медичного працівника!

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх великих добрих справах!

Нехай у Вашій долі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість, виваженість, терпіння. Хай буде мирним небо, хай збуваються всі Ваші мрії! Віри, надії, любові Вам!

Нехай Ваша щоденна праця приносить людську шану і вдячність.

Інна Миколаєнко, лікар-ординатор пульмонологічного відділення:

Дорогі медики!

Цього урочистого дня сердечно вітаю колег з Днем медичного працівника! Наша професія особлива, у всі часи лікарі та медсестри цінувалися як хранителі найдорожчого надбання людства – життя та здоров’я. Нехай це почесне звання щодня допомагає в роботі та надихає повертати радість здорового життя нашим пацієнтам-захисникам та ветеранам! Щастя Вам, миру, добра, родинного затишку, душевного тепла та всіх благ!

 

Ірина Мудрик, медична сестра неврологічного відділення відновного лікування:

Шановні колеги!

Прийміть мої найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

У цей чудовий день хочеться висловити повагу та вдячність усім тим, хто присвятив своє життя лікуванню здоров’я людини! Місія ця важка і благородна, вимагає великої віддачі і сил, постійної творчої ініціативи, високого професіоналізму.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, професійних успіхів, благополуччя, родинного затишку, натхнення та вдячних пацієнтів! Хай Ваш професіоналізм, доброта, чуйність, відданість своїй професії вселяє надію на впевненість у завтрашньому дні, дарує заслужену шану та авторитет!

Дякую всім колегам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя! Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Михайло Підгородський, пацієнт Центру, учасник АТО (Закарпаття):

Шановні медичні працівники Українського державного медико-соціального центру!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою розвитку країни та її благополуччя. Саме тому в цей святковий день від усіх учасників АТО прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!

Related Posts

1 comment

Первый раз находилась в УДМСЦВВ с.Цибли Переяслов-Хмельницкого района, Киевской обл. на лечении в отделении общей терапии-2, которым заведует Самир Мухамедович Аль-Дабабсех — врач врач высокой квалификации, добросовестно выполняющий свои обязанности. Самир Мухамедович всегда внимательно выслушает, объяснит, поможет. В отделении встретила доброжелательное, заботливое отношение медперсонала, а в процедурном кабинете работают виртуозы своего дела, с 1 раза попадают в любую вена без следа. Госпиталь хорошо оснащён, работают врачи всех специальностей, самые разнообразные процедуры и методы лечения. Госпиталь Цибли — это кузница здоровья с директором, заслуженным врачом Украины Юрием Александровичем Гриненко и начмедом, заслуженным врачом Украины Владимиром Петровичем Косенко. Выражаю свою искреннюю, огромную благодарность за лечение в июне 2017 года
Грубова Ж.М. — г.Ананьев, Одесской обл., инвалид 2 группы, ветеран труда, дети войны.

Залишити коментар