З Днем медичного працівника!

Щороку у третю неділю червня ми відзначаємо особливий для нашого колективу день – День медичного працівника. Одного разу і на все життя Ви за покликом серця обрали одну з найважчих і найгуманніших у світі професій, і відтоді не жаліючи зусиль і часу приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя.

Дійсно, життя і здоров’я для людини – чи не найбільше благо, дароване Богом. І воістину благородна професія, яка покликана захищати ці дорогоцінні дари. З початком пандемії, яка цього року охопила весь світ, людство по-новому усвідомило, наскільки важлива сфера здоров’я і наскільки необхідна й жертовна професія медичного працівника. В найважчі моменти медики на цілодобовій сторожі людського життя.
З нагоди професійного свята дозвольте вклонитися Вашій непростій та невтомній праці, Вашій витримці та турботі, яку Ви щедро даруєте пацієнтам. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі і милосердя дозволили багатьом захисникам повернутися до активного життя, отримати впевненість у завтрашньому дні, знову відчути радість і повноту життя!

Від імені керівництва Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни сердечно вітаємо медиків та всіх працівників закладу з Днем медичного працівника та бажаємо міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Вдячних і щасливих пацієнтів, невичерпної енергії та нових професійних здобутків, радісних новин, яскравих вражень, добра і достатку!

І нехай цьогоріч ми не можемо традиційно зібратися разом і розділити радість свята зі своїм колективом, лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

Залишити коментар