З Днем медичного працівника!

Шановні лікарі, медичні сестри, молодший медичний, технічний і господарський персонал, весь колектив Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни!

Щиро вітаємо нас всіх з наступаючим професійним святом Днем медичного працівника!

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу. Земний уклін Вам та Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її здоров’я та життя! Віримо, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, успіхів, наснаги, благополуччя та затишку в родинах, достатку та доброго настрою.

Хочемо побажати, щоб ви, допомагаючи людям, не забували про своє здоров’я, ваша робота завжди була добре оплачуваною. Щастя, успіхів, спокою в душі вам. Нехай все хороше, що ви зробили для людей, повернеться до вас в трикратному обсязі.

Зі святом!!!

 

Related Posts

Залишити коментар