З Днем бухгалтера!

Щорічно з 2014 року 16 липня в Україні відзначають Міжнародний день бухгалтера. Дата святкування вибрана на честь дня прийняття Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (16 липня 1999 року).

Професія бухгалтера є давньою, за різними оцінками їй налічується близько 6 тисяч років. Перші бухгалтери з’явилися ще в стародавньому Єгипті, тоді вони займалися рахівництвом та збором податків. Розпочали святкувати День бухгалтера у світі 10 листопада 1494 року завдяки венеціанському математику Луці Пачолі, якого ще називають «батьком бухгалтерії».

Бухгалтерська спеціальність користується попитом в усіх сферах економіки. Для нашого закладу робота бухгалтерської служби також є напрочуд важливою. Щодня вони професійно виконують свою роботу, яка на перший погляд є непомітною. Але без цих працівників неможливо уявити роботу закладу – від нарахування заробітної плати працівниками до забезпечення харчуванням та медикаментами пацієнтів.

На сьогодні в бухгалтерській службі центру працює 11 співробітників. Більшість із них присвятили роботі в госпіталі десятиліття свого життя.

Шановні працівники бухгалтерської служби! Від імені Адміністрації центру щиро вітаємо вас та бажаємо добра та натхнення, міцного здоров’я та простого людського щастя! Нехай дебет завжди сходиться з кредитом, а результати вашої ретельної роботи примножуються в геометричній прогресії. Щоб облік приносив вам радість, а аудит дарував задоволення від виконаної роботи.

Тільки ви можете так по-диригентськи віртуозно керувати всіма цифрами і таблицями! Бажаємо, щоб життя вам так само вправно нараховувало приємні бонуси і сюрпризи!

Related Posts

Залишити коментар