Європейський рівень і комплексний підхід в реабілітації учасників АТО. Оксана Білозір відвідала Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни

snimok-ekrana-2016-09-30-v-16-13-59На базі госпіталю планується створити міжнародний центр підготовки фахівців з реабілітації в Україні.

31 серпня Народний депутат України Оксана Білозір ознайомилася з роботою Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни. У супроводі директора закладу Юрія Гріненка Оксана Володимирівна відвідала стоматологічне, бальнео-фізіотерапевтичне відділення, відділення фізичної реабілітації, функціональної діагностики та стаціонарні  відділення Центру для учасників АТО – неврологічне        відділення        відновного

лікування та відділення медико-психологічної реабілітації.

Медико-соціальний центр постійно працює над вдосконаленням процесу реабілітації, впроваджуючи у лікування світові стандарти, що було відмічено Народним депутатом. Особлива увага була приділена новому реабілітаційному обладнанню, нещодавно переданому госпіталю Трастовим фондом НАТО, а також різним формам психологічної реабілітації, наявним у Центрі.

Левову частку візиту Оксана Білозір присвятила спілкуванню з учасниками АТО. Впродовж зустрічі були обговорені нагальні питання, що турбують наших захисників.

Оксана Білозір відмітила високий рівень та європейську якість роботи медико-соціального центру, комплексний підхід в реабілітації учасників АТО, була приємно вражена злагодженою роботою персоналу закладу та чуйним ставленням до пацієнтів, красою території закладу. Спілкуючись з Народним депутатом, бійці АТО висловлювали позитивні враження від роботи персоналу закладу та бажання ще неодноразово приїхати до Центру, відмітили високий рівень медичного обслуговування та процесу реабілітації.

Разом з керівництвом Центру були обговорені можливі шляхи підтримки реабілітаційного процесу учасників АТО. Зокрема, Оксана Білозір наголосила на актуальності залучення підтримки міжнародних партнерів. На базі госпіталю планується створити міжнародний центр підготовки персоналу з реабілітації в Україні.

На численні прохання бійців Оксана Білозір пообіцяла найближчим часом відвідати госпіталь із власним концертом.

Related Posts

Залишити коментар