Як минуло свято 8 березня в Центрі

В Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відзначили одне з найулюбленіших свят весни – свято жіночності, краси та турботи. З нагоди свята у Центрі відбулася низка заходів.

На щотижневій нараді з медичним персоналом з нагоди Міжнародного жіночого дня директор Центру Юрій Гріненко привітав жіночу частину колективу госпіталю та відмітив неабияке значення жіноцтва в роботі госпіталю.

У подарунок жінкам – квіти та концерт від місцевих артистів – вокальної групи «Злагода» (художній керівник – Микола Козачук), Ірини Кушнір та Миколи Кривошеї, Бориса Геруса та Любові Джуми.

Наприкінці зустрічі жіноча частина колективу подякувала Юрію Олександровичу та всім причетним за святковий настрій.

Для пацієнтів Центру у другому терапевтичному відділенні відбувся святковий захід «Жінка – то свято», підготовлений організатором дозвіллєвої діяльності Валентиною Науменко. Серед головних виконавців – автор-виконавець, учасник АТО Віктор Ятченко, який вже встиг полюбитися місцевій публіці. За участі пацієнтів Центру було розіграно імровізовану міні-виставу.

У сам день 8 березня у Будинку культури Центру відбувся святковий концерт. На сцені – незмінні Ірина Кушнір, Микола Кривошея, Ольга Коломієць, Борис Герус, Любов Джума та ін.

Related Posts

Залишити коментар