Волонтери привітали бійців АТО з Днем святого Миколая

У День святого Миколая до госпіталю привітати бійців АТО завітали давні друзі – волонтери Переяслава. Серед них – і капелан, отець Дмитро Волошин.

Презентувала бійцям подарунок – книгу Віктора Єганова «Всім, хто має в душі вишиванку» – Заслужений журналіст України Наталія Черешинська.

Волонтери Мар’яна Волошин та Світлана Розовик вже четвертий рік поспіль передають в госпіталь подарунки від вихованців ДНЗ «Любавонька» в цей святковий день. Велика подяка дітям, їхнім батькам, вихователям та керівництву закладу за печиво, дитячі вироби та інші смаколики.

Також бійці просили привезти «Кобзар», на це прохання відгукнулись троє людей – Євгенія Демченко, Наталія Онищенко та Оксана Івасюк.

Під час зустрічі кожен охочий боєць зміг отримати духовні поради від отця Дмитра.

Щире спілкування, радість зустрічі, світла атмосфера добра – все це відчули не тільки бійці та волонтери, але й медичний персонал госпіталю.

«Багато емоцій, обміну спогадами, обійми і щирі посмішки, які нізащо не можна купити. Це так приємно, коли ти бачиш, що ти комусь потрібен, а твоя присутність і тепле слово підтримки запалює промінчик в очах тих, хто стоїть на сторожі цілісності та суверенітету України! День прожито недаремно!», – ділиться враженнями волонтер Мар’яна Волошин.

Related Posts

Залишити коментар