Вітаємо зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Шановні пацієнти та працівники Центру!

Від усього серця щиро вітаємо Вас із найбільшим та найсвітлішим святом року – Великоднем! У житті кожного християнина День Світлого Христового Воскресіння – свято особливо шановане та величне, яке спонукає нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою.

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри – над безнадією. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку.

Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Кожен із нас сприймає цей святий день із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.

Розділяючи з Вами святу радість Пасхи, сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху! Хай світлоносні Пасхальні свята щедро обдарують усіх Вас міцним здоров’ям, принесуть Вашим родинам радість, благополуччя, щастя і добро! Довгих і благословенних років життя, миру, любові та злагоди!

Христос Воскрес!

Адміністрація Центру

Related Posts

Залишити коментар