Вітаємо з Міжнародним днем стоматолога!

9 лютого відзначається Міжнародний день стоматолога. Стоматологічне відділення медико-соціального центру щорічно приймає кілька тисяч пацієнтів. До їх послуг – оглядовий, терапевтичний, хірургічний та два ортопедичних кабінети, де є сучасніше обладнання та необхідні матеріали, а також зуботехнічна лабораторія, ливарня. Тут щороку проводяться понад дві тисячі маніпуляцій з протезування зубів.

Відкрито стоматологічне відділення, головним завданням якого є надання стоматологічної допомоги, зокрема терапевтичної, хірургічної і ортопедичної,  у 1976 році. З дня відкриття і до 1981 року його очолював Михайло Іванович Васько. Керували відділенням Вадим Павлович Ковальов (1981-1991), Валерій Петрович Лопатін (1991-1998), Валерій Вікторович Павловський (1998-2008), Петро Григорович Стародуб (2008-2016).

З березня 2016 року відділення очолює Віктор Харченко, випускник Української медичної стоматологічної академії.

Подяки від вдячних пацієнтів мають і стоматологи Наталя Федорюк, Олена Пінчук, Роман Чорнорай, Оксана Саламаха.

Віктор Харченко, завідувач стоматологічного відділення:

«Подобається дарувати людям усмішку. Те, що одразу бачиш результат своєї роботи. Коли людина виходить з крісла задоволена, посміхається – це найкраща нагорода»

 

Наталя Федорюк, лікар-стоматолог-ортопед:

«Мені ця професія подобалася з дитинства. Адже завжди хочеться дарувати людям посмішки, щоб люди від цього раділи, і я також. Це одна з найкращих професій, які взагалі можуть бути, тому що люди зазвичай виходять від тебе гарні, усміхнені і можуть дарувати цю радість іншим»

Роман Чорнорай, лікар-стоматолог, учасник АТО:

«Найприємніше – лікувати людей. Їхня подяка – це найвища нагорода, яку ми можемо отримати»

 

Щиро вітаємо наших стоматологів з їх професійним днем – Міжнародним днем стоматолога! Щастя, міцного здоров’я, злагоди, добробуту та натхнення у Вашій непростій справі! Високо цінуємо Ваш внесок у здоров’я наших пацієнтів та всієї нації в цілому. Зі святом!

Related Posts

Залишити коментар