Відтепер у госпіталі можна отримати соціальну картку учасника АТО

Одним з пріоритетних напрямків для госпіталю завжди є соціальний захист наших пацієнтів-захисників. 25 січня в рамках співпраці Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни з Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «Українці разом» відбувся візит Голови Правління об’єднання Руслана Руденка та завідувача кафедри неврології, психіатрії та рефлексотерапії Київського медичного університету Української академії народної медицини, доктора медичних наук, професора Михайла Матяша до госпіталю.

Гості ознайомилися з роботою закладу та поспілкувалися з учасниками АТО. Цього дня близько 50 бійців, що проходять реабілітацію в Центрі, отримали соціальну картку учасника АТО.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.

«Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”» є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

— безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;

— безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;

— психологічна підтримка;

— знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;

— освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

Наразі можливості карти збільшуються щодня.

Координатор оформлення соціальних карток у Центрі: 099 231 47 42

Related Posts

Залишити коментар