Відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

13 червня у медико-соціальному центрі відбулися офіційні заходи з нагоди Дня медичного працівника, який щорічно відзначається у третю неділю червня.

Привітати колектив госпіталю з професійним святом до будинку культури центру завітали поважні гості – заступниця голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко та заступниця Переяслав-Хмельницького міського голови Валентина Губенко.

Розпочався захід молитвою за Україну, яку звершив священник Православної Церкви України отець Михайло. З вітальним словом до свого колективу звернувся директор закладу Юрій Гріненко.

«Велика родина – наш колектив, який має назву Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни, який працює вже 42 роки, який допомагає повернути здоров’я, а інколи й життя, нашим ветеранам. І основу кожної структури складають наші люди: чудові,
прекрасні, красиві зовні, красиві душею, красиві своєю роботою. Я завжди пишаюся вами, ви — професіонали своєї справи, гідно виконуєте свою місію на варті здоров’я ветеранів війни», – зазначив Юрій Олександрович.

Цього дня на сцені будинку культури лунало багато теплих, добрих слів в адресу наших медиків і всіх працівників центру. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися гості заходу – голови Бориспільської та Переяславської міських
організацій Всеукраїнської громадської
організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Надія Драпей та Микола Кураченко. Від імені пацієнтів колектив госпіталю привітала вдова загиблого командира батальйону «Київська Русь»
Олена Гуменюк.

Під час урочистостей кращих працівників за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони
здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника –відзначено Почесними грамотами. Церемонію нагородження провели директор закладу Юрій Гріненко, начальник відділу кадрів Євгеній Черней, голова профспілкового комітету Станіслав Кононенко та гості
заходу.

У подарунок від адміністрації центру для всього колективу було презентоване
спеціально підготовлене відеовітання, дуже тепло сприйняте глядачами:

На завершення заходу – святковий концерт від виконавців м. Березань. В цілому, свято пройшло у теплій, дружній, навіть родинній, атмосфері.

Related Posts

Залишити коментар