Учні Ржищівського професійного ліцею передали смачні подарунки захисникам

4 грудня, напередодні Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних сил України, медико-соціальний центр відвідали учні Ржищівського професійного ліцею. Заступник директора з виховної роботи ліцею Сергій Решетник та члени учнівського самоврядування Анна Єрастова та Андрій Загорулько мали змогу поспілкуватися з медичним персоналом та керівництвом Центру, подякувати воїнам за їхню мужність, побажати якнайшвидшого одужання та підтримати їх продуктами харчування: пиріжками від майбутніх кухарів-кондитерів та заготовками овочів і фруктів від працівників ліцею.

Приємне спілкування, тепла атмосфера, фото на згадку залишаться в пам’яті учнів, а ще – усвідомлення того, що Україна багата відважними людьми, патріотами, які готові віддати життя за її незалежність. Так хочеться, щоб кожна молода людина засвоїла найважливіший у житті урок патріотизму, милосердя, людяності, щоб з упевненістю могла сказати: «Я не чекаю, що хтось збудує для мене нову Україну, я роблю все, що можу, для неї сам!»

Учні та педагогічний колектив ліцею завжди приділяють особливу увагу волонтерству та неодноразово надсилали провіант у зону АТО. Щиро вдячні ліцею за підтримку!

Related Posts

Залишити коментар