Учасник АТО Валерій Погребний: «Велике спасибі персоналу»

«Враження від Центру дуже гарні, я їжджу сюди вже не перший рік, це вже вчетверте. Тут мені дуже подобається ставлення лікарів, медсестер, санітарок. Завідувачка відділення дуже гарно обстежує, дає правильні направлення на процедури та лікування – крапельниці, уколи. Дуже ефективні процедури: вже після першого-другого разу є відчуття покращення і набагато краще себе почуваєш.

Атмосфера, повітря – взагалі все таке, що сюди хочеться їхати й їхати. На цьому зупинятися не буду, буду їхати кожного року для покращення стану здоров’я. Хочу всім учасникам АТО порадити, щоб їхали сюди. Тут дійсно лікують, обстежують, дають гарні призначення.

І в психологічному стані є гарні спеціалісти, які спілкуються, направляють, не дають замкнутися, а навпаки допомагають розвиватися. В принципі, що я можу сказати? Один позитив.

Персоналу дуже велике дякую. Такий персонал ніде не знайдеш. З розумінням всі ставляться, всі посміхаються, ніколи не почуєш поганого слова, навпаки всі привітні і хочуть тобі допомогти. Колектив тут дуже великий. Всім велике дякую: завідувачці неврологічного відділення відновного лікування Юлії Петрівні, лікарям, медсестрам, санітаркам, медсестрам на процедурах!»

https://youtu.be/VidE2Q2_C_Y

Related Posts

Залишити коментар