У медико-соціальному центрі збільшили кількість ліжкомісць для учасників АТО

У вз’язку зі зростанням потреби в реабілітації учасників АТО, в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни збільшили кількість ліжкомісць для звільнених в запас учасників АТО.

Так, з листопада 2018 року відбулося перепрофілювання терапевтичного відділення (5 поверх 2-го корпусу) в відділення медико-психологічної реабілітації на 40 ліжок, а в січні цього року розширено неврологічне відділення відновного лікування шляхом об’єднання 2-го і 3-го поверхів. Відтепер загальна кількість місць для учасників АТО в центрі складає 130. Крім того, для бійців АТО проводиться реабілітація в інших профільних відділеннях госпіталю – хірургічному, терапевтичному, пульмонологічному та кардіологічних відділеннях.

Процес реабілітації у медико-соціальному центрі активно триває. За весь період проведення реабілітації учасників АТО з листопада 2014 по січень 2019 року у закладі проліковано майже 5,5 тис. учасників АТО, а по всій мережі госпіталів ветеранів війни – майже 65 тисяч.

Нагадуємо, кожен учасник АТО може безкоштовно пройти реабілітацію в медико-соціальному центрі. Направлення на лікування можна отримати в обласних госпіталях ветеранів війни за місцем проживання, або безпосередньо, зателефонувавши за номером: 050 428 23 50

Related Posts

Залишити коментар