У медико-соціальному центрі відзначили День вишиванки (+Відео)

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне свято свого неповторного національного колориту – День вишиванки. Цьогоріч його відзначили 16 травня. Саме  в цей день мільйони українців у знак любові до рідної країни одягаються в національне вбрання. Свята з нетерпінням чекав і колектив Українського державного медико-соціального центру. Госпіталь активно підтримує цю традицію вже декілька років поспіль.

Історія свята

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувало студентство, а саме студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Вона запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня і стало самобутнім, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Колоритний шпиталь

Для медико-соціального центру «вишиванковий» настрій запам’ятається надовго, адже у шпиталі дрес-кодом дня також стала вишиванка. Госпіталь враз замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Не  лише лікарі та медсестри, працівники будинку культури та адміністративного корпусу, й навіть пацієнти одягали спеціально привезені з собою вишиванки – кожен із особливою радістю та патріотичним піднесенням намагався долучитися до всеукраїнського дійства національного вбрання.

Фотоконкурс

Окрім традиційної щорічної фотосесії після щотижневої медичної наради,  силами організаційно-методичного відділу центру було проведено фотоконкурс у мережі «Фейсбук». Усі бажаючі могли опублікувати своє фото у вишиванці, а оскільки у закладі лікуються наші захисники, обов’язковим також стало фото у військові формі.

20 травня за умовами фотоконкурсу відбулося підбиття підсумків: 1 місце за найбільшою кількістю голосів зайняло фото Олександра Стрельця. Також за найактивнішу участь у конкурсі відзначається сім’я Олександра і Вікторії Рябовол. Переможцям будуть вручені призи: футболка та чашка з їх фотографіями.

https://www.youtube.com/watch?v=VtLdJFcnxoI&feature=youtu.be

Related Posts

Залишити коментар