У медико-соціальному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України

22 серпня в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулися урочистості з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України.

Цьогоріч на урочистості завітали заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Любов Онопрієнко, перший заступник міського голови Григорій Карнаух, президент Міжнародного місіонерського центру, пастор, доктор богослов’я Микола Кунець, заслужені журналісти України Людмила Мех та Сергій Шевченко.

Спершу на всіх гостей заходу чекала церемонія підняття прапора, в якій взяли участь почесні ветерани України та учасники АТО разом з дітьми – учасниками циблівського зразкового танцювального ансамблю «Ластівка». На знак відзначення 26-річчя незалежності нашої держави у небо злетіли 26 жовто-блакитних повітряних кульок.

У Будинку культури офіційна частина святкових заходів розпочалася молитвою за Україну. Після цього до всіх присутніх звернувся директор медико-соціального центру, Заслужений лікар України Юрій Гріненко.

«Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого славного роду ми діти. Вірю, що завдяки загальнонаціональному патріотизму, мужності та героїзму наших воїнів, ми зможемо подолати будь-які труднощі»,  – сказав Юрій Олександрович.

Також очільник госпіталю звернув увагу на цьогорічні досягнення закладу:

«Щодня персонал госпіталю працює над покращенням якості надання медичної допомоги нашим захисникам. Станом на серпень 2017 року у Центрі проведено реабілітацію понад 3000 учасників сьогоднішньої війни, щоденно у закладі перебуває близько 100 бійців. У Центрі працює програма з фізичної реабілітації бійців з пошкодженими суглобами, щоденно за цією програмою проводиться реабілітація близько 20 бійців. Наполегливо працюють терапевти і кардіологи, невропатологи і хірурги, стоматологи і психологи – працює увесь колектив Центру. Герої-захисники відчувають покращення стану здоров’я та висловлюють бажання іще повернутися на реабілітацію до Центру».

Вже за традицією Юрій Гріненко представив найстаршого та наймолодшого пацієнта Центру. Цього разу ними виявилися 98-річний Анатолій Петрович Лівшук та 24-річний Олександр Осипов.

Також у своїй промові Юрій Гріненко згадує загиблих бійців-переяславців, які віддали свої життя за Україну, зал вшановує усіх загиблих героїв хвилиною мовчання.

У подарунок Центру до Дня Незалежності заслужені журналісти України – президент Міжнародного фонду «Журналістська ініціатива» Людмила Мех та секретар Національної спілки журналістів України Сергій Шевченко передали сучасну українську літературу для бібліотеки госпіталю.

Чудовий святковий концерт по завершенню офіційної частини подарували артисти Березаньського будинку культури.

Related Posts

Залишити коментар