У медико-соціальному центрі відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України

5 грудня в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулись заходи з відзначення Дня Збройних Сил України. Головним подарунком українським захисникам цього року став виступ Національного президентського оркестру.

Традиційно урочистості розпочалися з молитви, яку очолив священик Української Православної Церкви Київського патріархату отець Іван Будняк.

З вітальним словом виступив керівник громадської організації «Об’єднання християн-військовослужбовців України» капелан Василь Хіміч та голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк.

З найтеплішими словами вітань до присутніх звернувся директор госпіталю, Заслужений лікар України Юрій Гріненко.

«Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. За плечима військових Збройних Сил України – славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. Україна багата на героїв. Ми пишаємося нашими доблесними ветеранами Другої світової війни, мужніми воїнами-інтернаціоналістами, сучасними героями АТО. Надзвичайно приємно, що сьогодні у нашій залі присутні усі покоління захисників України», – зазначив Юрій Олександрович.

Привітала захисників з професійним святом і заступниця голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Онопрієнко.

З вітальним словом також виступив заступник Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Федір Галенко, після чого була проведена церемонія нагородження. Федір Галенко разом з Юрієм Гріненком нагородили бійців АТО нагрудними знаками «Учасник АТО».

Наступним привітав побратимів зі святом пацієнт Центру, учасник АТО Сергій Крижанівський.

«Особливі вітання хотілося б передати бійцям спецпризначення, які воюють без зброї та постійно знаходяться на лінії вогню, ведуть боротьбу з невидимим ворогом – це працівники реабілітаційних центрів. Їхній вклад неможливо ні зважити, ні виміряти. Але вони роблять це для того, щоб бійці ставали і в фізичному, і в психологічному плані здоровими людьми, які потім за необхідності знову стають на захист Вітчизни», – сказав боєць.

Зі словами вітання та вдячності до воїні звернулася Тамара Белиба – голова правління громадської організації міжнародного християнського центру допомоги «Тавра».

Після офіційної частини на гостей заходу чекав справжній музичний подарунок від Національного президентського оркестру під диригуванням Заслуженого діяча мистецтв України Сергія Золотарьова.

Related Posts

Залишити коментар