У госпіталі відбувся літературний вечір для бійців АТО

11 січня, у Всесвітній день «Дякую», переяславська письменниця та режисерка Римма Товкайло подякувала бійцям АТО, що проходять реабілітацію в Центрі, подарувавши їм літературний вечір.

Римма Іванівна вже давно стала другом госпіталю, і другом досить діяльним. Днями вона видала книгу спогадів бійців – пацієнтів Центру. По суті, ця унікальна книга народилася у стінах госпіталю.

Цього дня письменниця підготувала для бійців чудову літературну підбірку.  До конференц-зали медико-соціального центру були запрошені бійці, разом з ними захід відвідали і психологи госпіталю.

Лунали вірші незрівнянної Ліни Костенко, уривки твору відомого переяславця Шолома Алейхема, проза великого Кобзаря Тараса Шевченка, оповідання Костянтина Паустовського та інші твори, що торкаються серця та духовно збагачують всіх, хто до них доторкнеться.

І все це у приємному, лагідному та вмілому виконанні Римми Іванівни у супроводі чуттєвої музики.

Долучилися до виступу і вихованиці переяславської музичної школи: дівчата співали різдвяних пісень та грали на синтезаторі фортепіано.

По завершенні заходу бійці подякували Риммі Іванівні за чудову атмосферу, яка духовно зігріла їх серця цього зимового вечора.

Related Posts

Залишити коментар