У госпіталі відбулися урочистості до Дня захисника України

14717325_1138415906247765_4559695956024651781_n12 жовтня в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисника України.

Офіційна частина заходу розпочалася вшануванням світлої пам’яті полеглих бійців. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор медико-соціального центру Юрій Гріненко:

«У тому, що День захисника України святкується саме в день козацької Покрови, є величезна символіка. Це символіка історичного єднання поколінь. Я дивлюся в зал і бачу п’ять поколінь захисників нашої Вітчизни. Це – діди, батьки, сини, онуки і правнуки. Я люблю вас і гордий за свій колектив, який вам допомагає. Спасибі Вам!». Представникам усіх героїчних поколінь, захисникам України Юрій Олександрович побажав мирного неба та щасливого життя у по-справжньому вільній державі.

Своєю чергою голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін, приєднуючись до привітань, наголосив, що українська нація жодного разу за всю історію не зазіхала на самостійність інших країн, і в той же час вимушена постійно відстоювати власну волю та незалежність.

«В нашій країні йде війна. 25 років незалежності ми вважали, що у нас немає ворогів. Ми сподівалися, що навколо нас дружні народи, брати. Але повернулось так, що ми повинні захищатися», – сказав Андрій Володимирович.

Серед гостей свята – представники Центру допомоги учасникам АТО при Київській облдержадміністрації. Керівник Центру допомоги Світлана Шеповалова подякувала бійцям за відданість державі та безмежну сміливість душі. Крім того, від волонтерської організації пані Світлана вручила Юрію Гріненку нагороду «За милосердя та самовідданість». На що Юрій Олександрович відповів, що це нагорода всьому колективу госпіталю:
«Це нагорода тим, хто кожен день біля вас, шановні захисники. Хто віддає частину свого життя, своєї душі, свого серця… Постійно, системно кожного дня біля вас з думкою про те, що ваше здоров’я покращиться і в Україні буде мир».

Привітав усіх присутніх зі святом і Герой України Костянтин Касіч, який на разі проходить реабілітацію у госпіталі. Герой подякував ветеранам Другої світової війни за досвід, який допомагає бійцям і сьогодні.
Не лише теплими словами вітань, але й цінними подарунками цього дня порадував бійців Благодійний фонд «Відродження» Володимира Мунтяна. Представники фонду передали госпіталю 50 телевізорів, пральну машину, теплі ковдри та засоби гігієни.
14708264_1138415746247781_5276769085736066022_nПро благодійну підтримку закладу розповіла керівник фонду Вікторія Мунтян:
«Коли ми приїхали сюди, нам дуже сподобався цей госпіталь. Тут приголомшливий керівник, відразу видно руку господаря. Наскільки він переживає про своїх пацієнтів, піклується, щоб усім тут було добре. Він працює тут вже дуже багато років, практично з дня заснування закладу. І коли він провів нас, показав все, що тут відбувається, показав своїх ветеранів, своїх бійців, звичайно ж, це сильно торкнулося нашого серця. І ми захотіли обов’язково допомогти цим людям, зробити все, що ми можемо. І сьогодні спеціально до особливого свята – до Дня захисника України, ми вирішили зробити для них цей подарунок».

Завершенням заходу стала насичена концертна програма від Переяслав-Хмельницького районного будинку культури.

Залишити коментар