У Центрі відбулася міжнародна конференція з медико-психологічної реабілітації учасників бойових дій

7 червня на базі медико-соціального центру відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи». Співорганізаторами заходу стали Національний медичний університет ім. О. Богомольця, Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни, Асоціація з медичної та психологічної реабілітації та Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Г. Сковороди. Конференція відбулася за участі представників психологічної спільноти, членів Всесвітньої федерації психічного здоров’я, Американської академії клінічної психології, Європейської асоціації з медичної освіти.

Спеціальний гість конференції – заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк, яка взяла участь в пленарному засіданні та висловила абсолютну підтримку в реалізації результатів та практичних рішень конференції.

Модератором заходу виступив завідувач кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.Богомольця, Заслужений лікар України Михайло Матяш.

Директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни, Заслужений лікар України Юрій Гріненко розповів про напрямки та перспективи розвитку медичної та психологічної реабілітації, соціальної адаптації учасників АТО, як складової обороноздатності України.

Реабілітаційним досвідом учасників АТО/ООС поділилися керівники обласних госпіталів ветеранів війни: Генадій Сябренко (м. Кропивницький) та Микола Литвиненко (м. Кременчук).

Про методологічні аспекти підготовки психологів до здійснення консультативно-реабілітаційної діяльності розповіла завідувачка кафедри психології Переяслав-Хмельницького педагогічного університету, супервайзер «SOS-містечка» м. Бровари Галина Хомич.

Академік НАПН України, професор Тамара Яценко, спираючись на 40-річний досвід української наукової школи глибинної психології в пленарній доповіді та під час проведення майстер-класу, акцентувала увагу на глибинно-корекційних передумовах нівелювання деструкцій психіки суб’єкта.

Формат конференції створив простір взаємодії та обговорення для Героїв АТО, ветеранів, вотонтерів, представників органів державної влади, наукової спільноти, головних лікарів, лікарів, фахівців з психологчної допомоги та соціальної роботи.

Related Posts

Залишити коментар