ТОП-3 корисних інтернет-ресурси для учасників АТО/ООС

У цьому матеріалі ми зібрали три найкорисніші, на наш погляд, сайти для учасників АТО/ООС.

  1. БЕЗ БРОНІ

Проект «Без броні» – єдина база перевірених ініціатив допомоги ветеранів АТО” був створений громадською організацією «Студена» у 2015 році.

Їх ідеєю було зібрати на одному ресурсі усі ініціативи, які надають безоплатну допомогу ветеранам АТО і зробити доступним пошук їх за географічним принципом та типом допомоги. Організація опрацювала понад 2000 центрів та організацій допомоги ветеранам, відібравши 945 справді вартих уваги.

Окрім того, у 2015-2016 році команда активно працювала над тим, щоб поширити розуміння необхідності звертатися ветеранам по фахову допомогу психологів. У 2017 році вони оновили базу, опитавши всі наявні організації ще раз, відкорегувавши дані та забравши з бази ті ініціативи, які більше не функціонували.

У 2019 році команда «Без броні» знову оновлює проект, роблячи сайт більш функціональним, актуалізуючи інформацію та додаючи проекту інформаційну складову.

https://bezbroni.net

  1. ЖИТТЯ ПІСЛЯ АТО

Інтернет-ресурс «Життя після АТО» — це група в мережі Фейсбук, в якій близько 45 000 підписників та одноіменний сайт. З серпня 2015 року тут щоденно поширюється актуальна інформація на різну тематику: юридична допомога, психологічна підтримка, реабілітація, лікування та відпочинок, робота, навчання та перекваліфікація, ліричні публікації. Велика увага приділяється поширенню інформації про вплив війни на учасників бойових дій, про подолання стресу, відновлення сил та ресурсів. Девіз команди сайту: «Труднощі тимчасові. РАЗОМ – ми велика СИЛА!».

www.life-after-ato.com.ua

  1. ЮРИДИЧНА СОТНЯ

Юридична Сотня заснована улітку 2014 р. як група небайдужих юристів-волонтерів в мережі Facebook, які надавали допомогу пораненим учасникам російсько-української війни у військових госпіталях.

У січні 2015 р. Юридична Сотня була зареєстрована як громадська організація.

Першим масштабним проектом Юридичної Сотні стала безкоштовна Гаряча лінія правової допомоги, яка запрацювала в грудні 2014 р. До допомоги через гарячу лінію приєдналися юристи-волонтери зі всієї України, які надавали безкоштовну правову допомогу та забезпечували супровід учасників російсько-української війни в судах та у спілкуванні з органами державної влади.

Другий знаковий проект Юридичний Сотні – «Пам’ятка учасникам російсько-української війни». Це ілюстрований довідник з інформацією про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників російсько-української війни та членів сімей загиблих.

З 2016 р. Юридична Сотня також розпочала активну законо-проектну діяльність.

www.legal100.org.ua

Related Posts

Залишити коментар