Адміністрація центру

Юрій Олександрович Гріненко

Директор, Заслужений лікар України

Народився 11 вересня 1956 року у с. Велика Рибиця на Сумщині.

У 1979 року закінчив Київський медичний інститут. Трудовий шлях розпочав лікарем Переяслав-Хмельницької ЦРЛ.

У 1980 р. був переведений на роботу в Республіканський госпіталь для інвалідіів ВВВ і працював лікарем-гастроентерологом до 1988 р. З 1988 р. по 1998 р. обіймав посаду заступника директора з медичної частини Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни. У липні 1998 р. Наказом Міністра охорони здоров’я України призначений на посаду директора цього медичного закладу.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я». Автор 45 друкованих праць.

У 1994 р. закінчив Київський міжнародний інститут менеджменту, має науковий ступінь магістра ділової адміністрації.

За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я нагороджений відзнакою «За гідність та патриотизм» за поданням Міністра оборони України, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесними грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, МОЗ України, Київської облдержадміністрації, Ради Організації ветеранів України.

Володимир Петрович Косенко

Заступник директора з медичної частини, Заслужений лікар України

Народився 6 червня 1947 року на Донеччині.

1976 року закінчив Донецький медичний інститут. Спершу працював цеховим лікарем шахти «Заперевальна», а з 1982 року займається організацією охорони здоров’я.

У 1995 році був призначений на посаду головного лікаря Донецького обласного госпіталю, в якому пропрацював більше 19 років.

У січні 2016 року обійняв посаду заступника директора з медичної частини в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни.

Людмила Володимирівна Мовчан

Заступник директора з організаційно-методичної роботи

 

2004 року з відзнакою закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Медико-профілактична справа».

В Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни працює з 2013 року, має першу кваліфікаційну категорію.

Віктор Іванович Черкаський

Заступник директора з технічних питань

Народився 30 травня 1956 року в с. Городище Переяслав-Хмельницького району.

У госпіталі працює з 1977 року. У 1980 році закінсив навчання у Таращанському радгосптехнікумі.

Олена Олегівна Семенова

Заступник директора з економічних питань

Народилась 9 серпня 1973 року.

1996 року закінчила Донецький державний технічний університет. У медико-соціальному центрі працює з 2010 року.

Євгеній Васильович Черней

Начальник відділу кадрів

Народився 23 січня 1955 року.

У 1981 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю викладача історії і суспільствознавства. Відділ кадрів Центру очолює з 2010 року.

Галина Василівна Нестеренко

Головний бухгалтер

Народилась 18 квітня 1958 року на Київщині.

У 2009 році закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України. Магістр обліку і аудиту. На посаді головного бухгалтера медико-соціального центру працює з 2014 року.