Спеціально до Дня українського добровольця – концерт бандуристки Лесі Горобець

Привітати бійців АТО, що проходять реабілітацію в Центрі, з Днем українського добровольця завітала чарівна бандуристка Леся Горобець.

Зачаровуюче звучання бандури, прекрасний спів, тепле спілкування у дружній атмосфері та взаємні слова вдячності. Деякі бійці вперше за все життя наживо чують «голос» бандури. За словами Лесі, це не бійцям випала нагода побувати на концерті, а самій артистці – вперше виступити перед тими, хто не шкодуючи власного життя та здоров’я захищав рідну землю на сході: «Дякую за нагоду приїхати сюди до воїнів, я їм показала частинку того, що я сама вмію. І скоріше, це не їм була нагорода за їх подвиг, а мені нагорода виступити перед людьми, які боронили нашу Батьківщину, які зараз реабілітуються».

«Я думаю, що вони ніколи не перестануть переживати за свою рідну Україну. Тому ще раз хочу подякувати всім, хто посприяв. Цей невеличкий концерт відбувся майже як у сімейному колі. Я загорілася таким бажанням приїздити ще і ще, показувати воїнам свою творчість, можливо залучати своїх друзів, щоб це для бійців була розрада, а для нас – насолода грати, виступати, розказувати вірші перед такими чудовими людьми – захисниками України», – зазначає артистка.

Залишити коментар