Професія реабілітолога – професія майбутнього

Вже два тижні на базі Центру триває практика студентів третього курсу кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я людини Луганського національного університету (на разі університет знаходиться в Старобільську Луганської області). Практиканти за короткий час зарекомендували себе чудовими фахівцями та активно допомагають реабілітуватися пацієнтам Центру. За словами студентів, вони приємно вражені роботою закладу, зокрема сучасним обладнанням CPM-терапії, раді переймати цінний досвід реабілітації, а дехто з них навіть не проти залишитися тут працювати.

Ми попросили наших гостей поділитися враженнями про заклад.

Вікторія Рибіна: Перше враження, це те, що тут є СРМ-терапія, якої ніде нема, в Україні є тільки декілька апаратів. Тому це дуже великий досвід для нас – працювати з такою технікою, як ця. І взагалі тут дуже різноманітна категорія пацієнтів з різними захворюваннями, в чому ми теж отримуємо дуже великий досвід. Бо в нас в інституті немає таких апаратів і немає такої кількості людей, з якими ми можемо працювати.

Сергій Савченко: Так, вражає те, що дуже багато пацієнтів. Той досвід, який у нас є, можна поширювати і вдосконалювати. Ще мене особисто вразило те, як нас тут привітали. Привітали на рівні адміністрації всього закладу, і також на рівні колег, з якими ми зараз працюємо. Вони діляться з нами своїми знаннями, своїм досвідом, нам це дуже приємно.

Чи не розглядаєте для себе можливість тут працювати?

Сергій Савченко: Що стосується мене, я розглядаю таку можливість працювати в цьому закладі.

Вікторія Рибіна: Я теж, але є ще рік для роздумів, тому, можливо, так.

Сергій Савченко: Взагалі, ми бували на різних конференціях, де звучало, що професія фізичного реабілітолога через декілька років, можливо 10-15, буде входити в десятку найзатребуваніших професій. І завдяки цьому закладу ми переконалися, що наша професія – це професія майбутнього. І ми задоволені, що навчаємось, і пов’язали життя з цією професією.

Як вам Циблі?

Вікторія Рибіна: Дуже сподобались.

Сергій Савченко: Циблі нам дуже сподобалися, і взагалі Переяслав-Хмельницький район нам дуже сподобався, по-перше, енергетикою, по-друге привітними людьми. Нас вразила кількість музеїв, яка є на цій території – 27 музеїв на 27 тисяч населення. Ми мабуть половину музеїв уже відвідали. Що стосується Циблів, нас дуже вразило те, що тут дуже багато вишневих дерев, шовковиці і грецького горіху. Вишневий край нас дуже вразив, ми це запам’ятали. І взагалі я в такому селі ще жодного разу не був: рівнесенькі вулички, паралельні, перпендикулярні, дуже вражає.

Related Posts

Залишити коментар