Привітання народного депутата України Оксани Білозір з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі друзі!

Прийміть мої щирі, сердечні вітання з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

В ці дні Україна разом з усією світовою спільнотою низько вклоняється та віддає шану пам’яті тим, хто поклав своє життя у боротьбі з найбільшим злом ХХ століття! Щира подяка усім Вам, хто віддав свої сили та здоров’я заради того, щоб ми, Ваші внуки і правнуки, могли вільно жити і творити на Богом даній землі. Для нас, українців, ця дата по-особливому болить і не лише тому, що розділений тоді український народ є одним з тих, хто найбільше постраждав у Другій світовій війні. Болить тому, що ветерани, яким Господь дав ласку дожити до сьогоднішнього дня, проводять на війну своїх онуків та правнуків, як колись проводжали їх самих мами та бабусі.

Україна сьогодні здригається від болю і жалю за кожним втраченим життям, за кожною жертвою нового антилюдського режиму – нового світового зла. Та очі наших нових Героїв, вражаюча сила духу наших бійців, які після важких поранень, перебуваючи на реабілітації, знову готові повернутись на Схід і продовжити нелегку та небезпечну боротьбу за нашу Незалежність, як ніщо інше надихають на Перемогу!

Щиро вірю, що завдяки Вам, завдяки кожному Герою, ми будемо жити і працювати у МИРНІЙ І НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ! Низький уклін Вам за Вашу мужність і самопожертву! Вічна пам’ять тим, хто поклав своє життя за ближнього свого…

Низький уклін колективу Центру за Вашу чуйність і людське тепло, яким Ви щодня полегшуєте моральні та фізичні страждання наших хлопців. Щиро зичу усім Вам Господніх благословінь, миру, міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, здійснення найпотаємніших мрій! Нехай Ваш життєвий шлях освітлює проміння сонця, несучи тільки тепло, затишок і щастя, а кожен день наповнюється вірою та надією!

Щиро Ваша,
Оксана БІЛОЗІР

Related Posts

Залишити коментар