Представники Центру взяли участь у Міжнародній конференції зі світового досвіду інтеграції ветеранів

24-25 квітня у Києві відбулася Міжнародна конференція «VETS: світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя».

Конференція ініційована українськими і американськими громадськими організаціями «Combined Arms», «Юридична Сотня», «Побратими», та  підтримана Комітетом  Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, Американським Фондом Розвитку Маршала (German Marshall Fund of the USA) та ін.

Учасники заходу обмінялися думками щодо новітніх підходів у сфері соціальної підтримки ветеранів. У заході взяли участь провідні фахівці із США, Канади, Великобританії, Хорватії та ряду інших країн, зокрема експерти НАТО та Світового Банку.

До дискусії також долучилися представники медико-соціального центру – директор Юрій Гріненко, помічник директора Алла Борисенко та завідувач психоневрологічного відділення В’ячеслав Святенко.

Як зазначає директор закладу Юрій Гріненко, конференція стала чудовою підтримкою для формування якісної системи підтримки ветеранів в Україні.

У ході конференції було поширено інформацію, про те, що згідно з даними соціологічного дослідження, українське суспільство підтримує ідею створення Міністерства у справах ветеранів. Це ще один аргумент на користь того, що потрібно запустити в дію ефективні механізми для вирішення проблем людей, які захищали нашу країну. Неодноразово підкреслювалась актуальність питання інтеграції ветеранів до мирного життя. Наголошувалось, що адаптація ветеранів до мирного життя є обов’язком держави.

На цьому під час виступу наголосив народний депутат України, Голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков.

«Я не втомлюся повторювати, країна, яка хоче мати сильну армію, повинна зробити все, щоб максимально підтримати і соціально захистити своїх ветеранів… До 2014 року Україна не брала участь у діалогах  стосовно інтеграції ветеранів до мирного життя. Але у 2014 до нас прийшла війна і питання захисту і підтримки ветеранів стали для нас актуальними», – зауважив політик.

Фото – організація «Побратими»

Related Posts

Залишити коментар