Приймальне відділення

Знайомство ветеранів з Українським державним медико-соціальним центром ветеранів війни розпочинається у приймальному відділенні. Відділення працює цілодобово та забезпечує прийом пацієнтів. Щороку його двері переступає близько 9 тисяч ветеранів та учасників АТО з усіх регіонів України, а щомісяця — 800- 900 захисників.

Приймальне відділення здійснює кваліфікований огляд, якісне оформлення первинної медичної документації в установленому порядку та ознайомлення пацієнтів з правилами внутрішнього розпорядку Центру.

Домашній затишок у відділенні створюють не лише зі смаком підібрані м’які меблі, кольоровий телевізор, килими й фіранки, квіти, а й та гостинність та увага, з якою тут щодня зустрічають ветеранів.

З 2018 року приймальне відділення очолює старша медсестра Ганна Петрівна Коломієць.

Відкрите відділення у 1975 році. У 70-х відділенням завідував Іван Іванович Прудкий, першою старшою медсестрою тут працювала Галина Олександрівна Кулінська, потім Людмила Іванівна Корнієнко.

Великий досвід роботи мають медсестри приймального відділення Лідія Григорівна Миколаєнко, Галина Федорівна Вересоцька, Ганна Миколаївна Гончар та молодші медсестри Тетяна Василівна Вівдич, Антоніна Петрівна Глоба, Надія Миколаївна Гринько.