Неврологічне відділення відновного лікування

для демобілізованих учасників АТО

Неврологічне відділення відновного лікування створено у січні 2015 року спеціально для реабілітації учасників АТО. В цьому відділенні бійці можуть отримати необхідне соматичне лікування, якісну психологічну підтримку і значно полегшити фізичні та моральні наслідки участі у бойових діях на сході України.

Основним завданням відділення є надання спеціалізованої медичної, реабілітаційної допомоги пацієнтам із захворюваннями і травмами центральної та периферичної нервової системи і опорно-рухового апарату. Психологічна реабілітація містить послуги з консультування, психологічної діагностики, психологічної корекції та психотерапії.

Завідує відділенням лікар-невропатолог Юлія Войцях.

Покази до госпіталізації: Наслідки закритої, відкритої черепно-мозкової травми на фоні перенесеної мінно-вибухової травми, вогнепальних, осколкових поранень. Нейросенсорна приглухуватість на фоні перенесеної акубаротравми. Остеохондроз з міжхребцевими дисковими ураженнями, деформуючий спондилоартроз хребта. Наслідки ураження нервів, нервових корінців та сплетінь травматичного та ішемічного ґенезу. Вегетосудинна дистонія, вертебро-базилярна недостатність, перенесені транзиторні ішемічні атаки, наслідки гострого порушення мозкового кровообігу.