Бальнеофізіотерапевтичне відділення

Бальнеофізіотерапевтичне відділення, яке створено у 1975, щорічно приймає тисячі пацієнтів. Якщо в середньому кожен із пацієнтів отримує 24-30 процедур, то щорічно відділення надає понад 230 тисяч процедур.

Для лікування хворих у фізіотерапевтичному відділенні використовують практично усі відомі види фізіопроцедур: бальнеотерапію (лікування ваннами та грязями, що поступають із чорноморських курортів), УВЧ- терапію, мікрохвильову терапію, індукотерапію, магнітотерапію, термотерапію, електро і фототерапію (лікування електричними променями і світлом), кліматотерапію, інгаляції та аромотерапію, лазеротерапію тощо. Серед хворих великою популярністю користуються лікувальні ванни і душі, грязьові аплікації, рефлексотерапія, масажі.

Це найбільше відділення за кількістю медпрацівників, тут працює більше 40 осіб.

Завідувач відділення – лікар-фізотерапевт Віктор Роговенко.

З 1976 по 2017 роки колектив очолював Анатолій Григорович Джужа – засновник та головний розробник фізіотерапії в Центрі. З дня відкриття лікувального підрозділу і до 1985 року старшою медичною сестрою тут працювала Ніна Петрівна Мних.  Повним комплексом фізіотерапевтичних процедур пацієнтів забезпечують старша медсестра Наталя Борисівна Руденко, медсестри Надія Федорівна Савенко, Ніна Йосипівна Коробочка, Світлана Михайлівна Пилипенко, Надія Петрівна Рубан, молодші медсестри Галина Арестівна Погребна та Тетяна Іванівна Кучерява.