Новорічні вітання для воїнів

DSC07793У переддень Нового року з відчуттям глибокої шани і вдячності вихованці та педагоги переяславського Будинку художньої творчості вітали учасників АТО, які лікуються в медико-соціальному центрі. Концертна програма – це ще одна можливість подарувати свою любов та повагу захисникам.

Хореографічні композиції у виконанні вихованок хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко) та акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) милували око і заспокоювали зранені душі воїнів. А пісні та атмосфера добра, створена юними артистами вокальної студії «Акорд» (керівник Анна Порфір`єва) зуміли зігріти їх серця.

Бійці з вдячністю приймали подарунки — ангели із фоамірану та бісеру, смайлики із фетру, серця із тканини та соломки, виготовлені вихованцями гуртків декоративно-ужиткового напрямку.

Годі й говорити про важливість таких зустрічей. Дитячі посмішки, увага і щирий дитячий оптимізм надають воїнам сил захищати свою країну, додають віри в перемогу. Для дітей та педагогів БХТДЮМ – це шанс показати захисникам свою підтримку, розуміння і вдячність.

А ще – це різновид терапії для захисників, терапія творчістю, любов`ю, позитивними емоціями і музикою.

Також цього дня бійці відвідали музей-діораму «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року», де дізналися про один із найдраматичніших епізодів Другої світової війни – форсування Дніпра радянськими військами та бої на правому березі по створенню плацдарму, з якого планувалося звільнити Київ.

Залишити коментар