Наш колектив – наша гордість. Відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

 

Щороку у третю неділю червня Україна відзначає свято однієї з найгуманніших в світі професій – День медичного працівника. Неможливо уявити суспільство без людей в білих халатах, адже в усі часи найціннішим даром для людини є її здоров’я, як запорука довгого і щасливого життя.

В Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися 14 червня. Щороку працівники госпіталю з приємним хвилюванням і любов’ю до своєї праці очікують це світле торжество, коли вшановується нелегкий, відповідальний і самовідданий труд медика.

Традиційно урочисті заходи до Дня медичного працівника відбулися у будинку культури медико-соціального центру. Розпочалося свято з молитви за мир в Україні. Зі словами вдячності великому колективу госпіталю виступив його керівник – Заслужений лікар України Юрій Гріненко.

«Робота кожного з Вас є важливою, індивідуальною і неоціненною у злагодженому функціонуванні великого механізму нашого закладу. Дозвольте мені низько вклонитися Вам за Ваш нелегкий труд, професіоналізм та вірність високому покликанню. Нехай щоденна праця на благо наших ветеранів, яка виконується Вами не з обов’язку, а з любові до людей, приносить Вам задоволення та радість, а людська вдячність і шана надихають на подальші успіхи і професійні здобутки!», – сказав Юрій Олександрович.

Разом із теплими словами вітань на колектив госпіталю чекала традиційна церемонія нагородження. Ознайомив усіх присутніх з наказом про відзначення працівників начальник відділу кадрів Євгеній Черней. Директор закладу Юрій Гріненко нагородив колектив госпіталю почесними грамотами.

Відзнаки урочистостей працівники центру також від голови Первинної профспілкової організації медико-соціального центру Станіслава Кононенка.

Цього дня працівників госпіталю привітали і відзначили грамотами голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко та заступник Переяслав-Хмельницького міського голови Валентина Губенко.

Не залишилися осторонь і пацієнти центру – від їх імені увесь персонал госпіталю привітав учасник АТО Владислав Гутич, який відзначив непересічне значення закладу у житті багатьох захисників України.

На завершення урочистостей медиків чекав музичний подарунок від Переяслав-Хмельницького народного центру культури «Зустріч». Також привітали колег і самі працівники госпіталю – лікар другого терапевтичного відділення Борис Герус та талановитий актор Микола Кривошея.

Ще довго лунатимуть слова вітань у відділеннях центру, ще довго сяятимуть посмішки лікарів та вдячних пацієнтів. Та головне, що справа життя цього великого колективу не лишається непоміченою серед різноманіття проблем нашого сьогодення. Дякуємо нашим медикам та всім працівникам госпіталю за щиру та віддану працю на варті здоров’я українських ветеранів та учасників АТО!


Related Posts

Залишити коментар