На сцені Будинку культури Центру – колоритний гурт «Гонта»

4 березня незабутні емоції пацієнтам Центру подарували переможці телепроекту «Folk Musik» – чоловічий вокальний гурт «Гонта» з Умані.

Вокальне чоловіче тріо «Гонта» започатковане 1998 року. З того часу учасники гурту співають українські народні пісні – давні, сучасні, літературні, для різної публіки. Склад тріо – колишні студенти, а нині викладачі Уманського державного педагогічного університету, Заслужені працівники культури України Валентин Купчик (бас), Петро Волошин (баритон) і Василь Семенчук (тенор).

Як коментує учасник гурту Василь Семенчук, «Останні роки, коли в Україні почалися збройні заворушення, ми багато співаємо на передовій для хлопців з АТО, там черпаємо нових пісень, як би не було, а українці вміють вдарити лихом об землю. Ми завдячуємо Богу і нашому народу тим, що є така творча річ, якої немає в інших країн і держав, які б гордилися такими піснями. Давно збиралися до вас приїхати. Це стало можливим завдяки Олександру Петровичу Кирдану, нашому другу, чудовому воїну, бійцеві АТО Валерію (позивний «Краб»), нашому вояці «Діду» та меценату Валерію Митнику. Сьогодні хотілося донести те, що є українська пісня, українська нація, і не потрібно падати духом. Є лірика, є героїзм, є правдива історія».

Дякуємо організаторам та учасникам гурту за приємні враження та музикотерапію для пацієнтів Центру!

Залишити коментар