На черговій медичній нараді обговорили питання закупівлі медикаментів

Наразі у медико-соціальному центрі триває інтенсивна робота у напрямку закупівлі медикаментів на 2018 рік, найближчим часом мають відбутися електронні торги, до яких активно готуються керівництво та лікарі госпіталю.

Так, на черговій нараді з медичним персоналом Центру заступник директора з медичної частини, Заслужений лікар України Володимир Косенко виступив із презентацією, в якій надав роз’яснення колегам щодо порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів.

Відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я, для визначення потреби в закупівлі лікарських засобів застосовуються методи кількісної оцінки потреб у лікарських засобах.

Зокрема, метод кількісної оцінки потреб у лікарських засобах, що базується на показниках захворюваності – метод, при якому використовуються дані про кількість звернень населення по медичну допомогу, у тому числі випадків госпіталізації, з урахуванням динаміки показників захворюваності та клінічних протоколів.

Другий метод — метод кількісної оцінки потреб, або метод, при якому використовуються дані про обсяги споживання лікарських засобів у попередні роки (з урахуванням періоду відсутності лікарських засобів на ринку та/або змін обсягів споживання).

Потреба в лікарських засобах може визначатись за допомогою одного або комбінації двох методів кількісної оцінки. Крім того, встановлено перелік даних, які необхідно мати для розрахунку потреб в лікарських засобах.

Related Posts

Залишити коментар