Методики лікування

Лікувальні властивості електроенергії, світла, води, повітря, тепла застосовуються більше ніж у 20 методиках. Ось лише декілька з тих, що є найбільш єфективними.

Фізіотерапевтичні методики

Електролікування — це лікування різними видами струмів: дарсонвалізація, імпульсний струм, індуктотермія, лікувальний електрофорез, ампліпульстерапія, УВЧ — терапія, микрохвильова терапія, індуктотерапія, магнітотерапія, електросон.

При водолікуванні застосовуються чотирьохкамерні ванни, гідромасажні ванни, лікувальні ванни з додаванням рідких лікувальних концентратів, душ Шарко, висхідний душ, циркулярний, підводний душ масаж.

При світлолікування використовуються штучні джерела світла. Для виконання теплолікування використовуються озокеритові та парафінові аплікації. Дуже активно застосовується масаж, ручний та апаратний.

Служба лікувальної фізкультури Центру надає реабілітаційну допомогу всім хворим шляхом індівідуального підбору комплексів вправ, групових занять, застосовуючи новітні засоби, механотерапію, скелетні витяги та інше. Заняття проводяться в чотирьох залах лікувальної фізкультури, в яких обслуговуються хворі після переломів та травм кінцівок, травм головного та спинного мозку, периферичних нервів, при порушенні координації, парезах, паралічах, контрактурах, з патологією серцево-судинної, дихальної систем, остеохондрозами, з наслідками крововиливів, тромбозів мозкових судин та в післяопераційному періоді.

Широко використовується механотерапія, до якої відносяться всі види масажу, мануальна і тракційна терапія, акупунктура, із застосуванням методик для розробки суглобів опорно-рухового апарату при травмах та захворюваннях. Важливою потребою госпиталю є дооснащення сучасними тренажерами для проведення пасивної механотерапії.

Оснащення Центру реабілітації

Клініко-диагностичну лабораторію оснащено автоматичним гематологічним аналізатором, аналізатором автоматичним для клінічної хімії, коагулометром напівавтоматичним, цифровим спектрофотометром, аналізатором сечі.

Рентгенологічні дослідження проводяться на комп’ютерному томографі, а також за допомогою діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення и цифрового флюорографа.

Операційна укомплектована хірургічною лапароскопічною стійкою та наркозно-дихальними апаратами, моніторами нагляду за станом пацієнта.

В Центрі функціонує офтальмологічна операційна для проведення оперативних втручань з приводу заміни кришталика, враженого катарактою, з застосуванням сучасних матеріалів.