Медсестра неврологічного відділення відновного лікування Ірина Мудрик: «Найбільше в госпіталі мені подобається злагоджений колектив»

До Міжнародного дня медичної сестри

Не дивлячись на молодий вік, медсестра Ірина Мудрик має хороший медичний стаж роботи. Кожен може позаздрити веселій вдачі та наполегливості, з якою працює Ірина. У своєму приватному житті вона – чудова дружина та мама, разом з чоловіком виховує двох дітей. Спілкуючись та спостерігаючи за роботою Ірини, відчувається добро, співчуття та неабияка небайдужість до кожного. І відразу стає зрозумілим, що робота медичної сестри – це уособлення найкращих християнських чеснот, зокрема щирої любові до ближнього.

У нашій новій рубриці ми попросили Ірину розповісти, що для неї значить робота медсестри. Далі – пряма мова.

«Медсестрою я мріяла стати з дитинства, тож закінчивши школу, у 1998 році поступила в Чорнобильське медичне училище м. Яготин на спеціальність сестринська справа.

В 2000 р. вперше я приїхала в госпіталь на практику і мені настільки сподобалось це чудове місце, що я захотіла тут працювати. В 2001 р. я знову приїхала на переддипломну практику і по закінченні навчання я приїхала в госпіталь на роботу.

Робота медсестри – це, перш за все, турботливе, чуйне ставлення до пацієнта. Особливість роботи заключається в тому, що в нашому центрі є пацієнти різного віку і з різними захворюваннями, яким потрібна як психологічна, так і медикаментозна допомога.

Найбільше мені подобається в госпіталі злагоджений колектив Центру, доброзичливе ставлення до кожного пацієнта, а у відповідь – їхня вдячність нам, медичним працівникам. Вони приїжджають до нас кожного року.

Я працюю в неврологічному відділенні відновного лікування: у нас проходять реабілітацію учасники АТО. Для них в госпіталі створені всі умови: комфортний стаціонар, обладнання для фізичної реабілітації, з ними працюють психологи, тут якісне харчування, є тренажерний зал…

Робота в госпіталі навчила мене бути уважною, відповідальною, з повагою ставитися до пацієнтів та колективу. Колектив нашого відділення на чолі з завідувачкою Юлією Петрівною Войцях працює злагоджено, кожен знає свою роботу і виконує її якнайкраще».

Related Posts

Залишити коментар