Медико-соціальний центр відвідав Благодійний фонд «Відродження» В. Мунтяна

dsc06754-00110 листопада до Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни завітали представники Благодійного фонду «Відродження» Володимира Мунтяна та християнського центру «Слово життя».

Разом з керівником фонду Вікторією Мунтян та доктором богослов’я Володимиром Кунцем госпіталь відвідали Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, Голова районної ради Петро Качкалда та голова наглядової ради ТОВ «ЕВРОВЕТ» Сергій Максимчук.

Гості відвідали учасників АТО, які проходять реабілітацію у Центрі. Стараннями Благодійного фонду «Відродження» Володимира Мунтяна та християнського центру «Слово життя» госпіталь тепер має чудово обладнаний тренажерний зал: у подарунок бійцям АТО гості передали закладу 14 тренажерів.

«Я думаю, це буде хорошою допомогою для хлопців, щоб вони могли добре влаштувати своє дозвілля і фізично реабілітуватися. У цьому закладі чудовий персонал, чудовий директор, тут дуже правильне, добре ставлення до людей, і тому таким людям хочеться допомагати», – зазначила Вікторія Мунтян.

Крім того, днями голова наглядової ради ТОВ «ЕВРОВЕТ» Сергій Максимчук допоміг придбати необхідний варочний котел для харчоблоку Центру.

Наприкінці зустрічі директор медико-соціального центру Юрій Гріненко подякував благодійникам та вручив їм пам’ятні грамоти.

«Це дарунок, необхідний в процесі фізичної реабілітації – відновлення функцій суглобів та кінцівок. До того ж, це моральне відновлення. Бійці просили, щоб у них були тренажери, це елемент турботи про людей, які віддали своє здоров’я на благо нашої Батьківщини. Від імені керівництва закладу, від нашого персоналу і особливо від бійців я щиро, від душі хочу подякувати за вашу постійну потужну, системну допомогу в процесі реабілітації наших воїнів. Ви робите благородну справу, ви робите те, чого не роблять інші. Ви народилися з цим. Саме питання благодійної допомоги йде від душі: або в людини це є, або його немає. Я вам дуже вдячний», – сказав Юрій Олександрович.

Нагадаємо, Благодійний фонд «Відродження» допомагає госпіталю вже не вперше. До Дня захисника України фонд подарував Центру телевізори та пральну машину.

Related Posts

Залишити коментар