Медико-соціальний центр відвідали колеги з Першого добровольчого мобільного шпиталю

23 січня Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни відвідали керівники Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова.

ПДМШ ім. Миколи Пирогова є найбільшим неурядовим проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) в окремих районах Донецької та Луганської областей, який реалізує Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, за підтримки Ради національної безпеки та оборони України.

За період роботи ПДМШ ім. Миколи Пирогова в зоні проведення АТО, шпиталь надав вчасну та кваліфіковану медичну допомогу більш як 30 000 пацієнтів. Медики-добровольці шпиталю працювали у 47 локаціях у Донецькій та Луганській областях – як у містах і селах, так і в польових умовах.

Цього дня до медико-соціального центру завітали Президент ПДМШ ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко, віце-президент з питань логістики Ігор Буйвол та виконавчий директор БО «БФ «ПДМШ ім. Миколи Пирогова» Таміла Данілевська.

Спершу гості ознайомилися з роботою госпіталю: у супроводі очільника закладу Юрія Гріненка відвідали стоматологічне, бальнеофізіотерапевтичне відділення, а також відділення фізичної реабілітації та функціональної діагностики.Потім у конференц-залі Центру відбулася зустріч гостей з медичним персоналом госпіталю. Президент ПДМШ ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко докладно розповів про роботу добровольчого шпиталю та запросив медиків Центру долучатися до проекту.

До речі, серед медсестер госпіталю вже є працівниця, яка стала добровольцем ПДМШ і допомагала нашим співвітчизникам у Станиці Луганській – медсестра неврологічного відділення відновного лікування Тетяна Сушко. У цей день Геннадій Друзенко вручив їй пам’ятну відзнаку.

Наостанок на гостей чекала зустріч з бійцями АТО, які проходять реабілітацію у Центрі. Під час теплого спілкування «пирогівці» поділилися позитивним враженням від побаченого у госпіталі та жартома зазначили, що й самі не проти пройти курс реабілітації у нашому закладі.

Related Posts

Залишити коментар