Медико-соціальний центр пройшов акредитацію

Минулої п’ятниці, 12 липня, у медико-соціальному центрі відбулася державна акредитація, яку провела призначена комісія Міністерства охорони здоров’я. Госпіталь успішно підтвердив акредитаційну категорію, медичний персонал показав чудові показники на заявлені критерії комісії.

Акредитація закладу охорони здоров’я – це офіційне визнання наявності у закладі охорони здоров’я умов для якісного, своєчасного рівня медичного обслуговування, дотримання ним стандартів у сфері охорони здоров’я, відповідності медичних (фармацевтичних) працівників єдиним кваліфікаційним вимогам. Обов’язкова для всіх лікувально — профілактичних закладів незалежно від відомчого підпорядкування, форми власності, профілю та рівня надання лікувально-профілактичної допомоги. Проводиться експертами на основі стандартів/критеріїв державної акредитації закладів охорони здоров’я один раз на три роки.

Адміністрація центру висловлює вдячність всьому персоналу госпіталю за професійну підготовку та чудові результати акредитації! Працюємо так само добре на благо ветеранів України!

Related Posts

Залишити коментар