Медико-соціальний центр підписав меморандум про співпрацю з «Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» спільно з представниками громадських організацій, бізнесом та державними органами підписали Меморандум про співпрацю, який збільшить допомогу учасникам бойових дій АТО та членам їх родин. Серед учасників підписання – директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрій Гріненко.

«Метою нашого підписання і нашої взаємодії в першу чергу є об’єднання навколо учасників АТО та їх сімей. Захист їх прав і свобод – це основна мета і завдання нашої діяльності», – сказав голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!” Руслан Руденко.

Він також повідомив, що учасники, які підписали Меморандум, співпрацюватимуть у сфері медичної і психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО, підтримуватимуть соціальну картку учасника АТО “Українці-разом!” та програму психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і учасників АТО тощо.

Руслан Руденко пояснив, що у 2017 році планується збільшення кількості осіб, що отримають соціальну картку учасника АТО від Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!”.

«На 2017 рік ми плануємо забезпечити ще 100 тис. учасників бойових дій такими соціальними картками, об’єднавши зусилля з усіма разом», – сказав Руденко і додав, що вже на сьогоднішній день власниками такої картки є 47 тис. 866 учасників бойових дій.

Кожний власник картки може отримувати, зокрема, безкоштовну правову підтримку та юридичні консультації, безкоштовне обстеження та надання медичних послуг, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах. Отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець, який є реальним учасником бойових дій і має відповідне посвідчення.

Також під час заходу голова Правління ГО «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації» Михайло Матяш передав госпіталю благодійну допомогу – сертифікат на препарати кардіологічного ряду для підтримки ветеранів.

«Від імені ветеранів АТО, ветеранів війни хочу сказати слова величезної подяки за цю предметну, практичну, таку необхідну допомогу. Сьогодні є певні проблеми з забезпеченням медикаментами, і Ваша допомога – це один із варіантів її вирішення, саме для бійців АТО. У нас щоденно перебуває на лікуванні та реабілітації більше 100 учасників АТО з усіх регіонів України. Ми є центральним закладом в мережі госпіталів ветеранів війни. За два роки по всій мережі, а їх в Україні 30 госпіталів, проліковано більше 21 тис. учасників АТО, у нашому закладі – 2,5 тис., це 10%. Тому кожна допомога є допомогою безпосередньо бійцям», – зазначив Юрій Гріненко.

Залишити коментар