Медична сестра Алла Брик: «Найбільша радість — сяючі очі пацієнтів»

12 травня в цілому світі відзначався День медичної сестри. Медсестра – це життєлюбність, розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, своєчасна підтримка, доброта та людяність. Це душа і серце, без вагань віддане людям. Мало яка професія може похвалитися такими ж чеснотами, якими володіють ці чарівні жінки, і, мабуть, кожному з нас потрібно брати з них приклад. З нагоди професійного свята ми поспілкувалися з медсестрою другого терапевтичного відділення Аллою Брик.

Алло, чому Ви вирішили обрати професію медсестри?

Вибір моєї професії стався ще в дитинстві, коли Дід Мороз приніс мені в подарунок набір лікаря. З тих пір я тільки й бачила себе у сфері медицини. Навчалася у Черкаському медичному коледжі з 2000 по 2003 рік за спеціальностю лікувальна справа. Закінчивши коледж, я приїхала в Циблі і влаштувалася на роботу в Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни.

Чи важко було починати? Пам’ятаєте свій перший робочий день у госпіталі?

Починати було важко через страх, який з практикою швидко минає. Вперше я стала до роботи 13 березня 2003 року в маніпуляційний кабінет пульмонологічного відділення. Згодом мене перевели в астрологічне відділення, яке на сьогодні є другим терапевтичним відділенням. Працюю тут по теперішній день. Зараз працюється так само добре, а в майбутньому, сподіваюся, буде працюватися ще краще.

У чому, на Ваш погляд, полягає місія медсестри?

Місію медсестри я бачу у допомозі пацієнтам не тільки медикаментозно, а й морально. Медик – одна з найгуманніших професій на землі, це найлюдяніша, найпочесніша та подекуди найважча професія. У всі часи медсестра є зосередженням милосердя. Саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

Чи легко працювати з учасниками АТО?

Працювати легко, якщо їх вислухати, зрозуміти і працювати з ними, вважаючи на їх непростий психологічний та фізичний стан. Вони наші захисники і ми пишаємося ними.

Чи маєте якесь професійне кредо?

Моє кредо – завжди приходити на допомогу людям, якщо вони її потребують.

Хто для Вас є взірцем для наслідування у повсякденній роботі?

Взірець по життю – це мій тато, а в колективі не виділяю нікого, бо кожен є окремою особистістю зі своєю позицією.

Що надихає Вас працювати?

Так, робота медсестри нелегка. Працювати мене завжди надихає те, що кожен день відбувається щось нове. Кожен день навчаєшся чомусь новому і це приносить задоволення, тому що ти ростеш на професійному рівні.

На Вашу думку, наскільки важливою є робота центру?

Робота Центру дуже важлива, оскільки в результаті ми отримуємо вдячність від пацієнтів, бачимо їхні сяючі очі, покращення в стані здоров’я, психологічні зміни на краще після реабілітації в центрі. Це радує найбільше.

Що побажаєте колективу?

Людина, що носить білий халат, недарма асоціюється з чистотою і порятунком, полегшенням болю і допомогою. Хай кожен день радує Вас вдячними відгуками від людей, які звертаються до Вас за допомогою! Хай поруч буде колектив однодумців та добрих друзів! Будьте здорові та повні сил!

Бесіду вела Дарія ПІДГОРОДСЬКА

Related Posts

Залишити коментар