Колектив медико-соціального Центру відзначив День медичного працівника

Традиційно у третю неділю червня працівники медичної галузі України відзначають своє професійне свято. Урочистості з нагоди Дня медичного працівника в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулися 15 червня.

день медработника в госпитале для ветеранов

Розпочалося свято Дня медика у Будинку культури Центру молитвою за Україну, яку звершив настоятель храму пророка Іллі протоієрей Стефан Карпець. Після молитви до присутніх у залі винуватців урочистостей звертається очільник закладу, заслужений лікар України Юрій Гріненко.

«Я пишаюся Вами – Ви є професіоналами у своїй справі, і ми гідно виконуємо свою місію, стоячи на варті здоров’я ветеранів та учасників АТО. Ваша майстерність, досвід, милосердність та дбайливість повертають нашим захисникам найцінніше – відчуття повноти життя. Я гордий тим, що такі поняття як доброта душі, самовіддана праця та чесність роблять наших працівників справжньою цінністю – візитною карткою госпіталю», – зазначив Юрій Олександрович.

У центрі працюють майже 600 медичних працівників. Уже майже 3 роки, як життя медиків шпиталю різко змінила війна на Донбасі. Юрій Гріненко наголосив: сьогодні особливо пріоритетною місією для вітчизняної медицини є надання кваліфікованої медичної допомоги та реабілітації бійцям АТО:

«Одним із пріоритетних напрямків держави є забезпечення якісної медичної підтримки бійцям АТО. Завдяки Президентському патронату, турботі Міністерства охорони здоров’я в Центрі створені чудові умови для лікування ветеранів війни, реабілітація наших воїнів знаходиться в надійних теплих руках, під опікою мудрих та кваліфікованих медичних працівників. За період з 2015 по 2017 рік в Центрі проведено лікування та реабілітацію більше ніж три тисячі учасників АТО, це бійці-воїни, які не пошкодували свого здоров’я для захисту нашої країни», – сказав директор госпіталю.

Перші відзнаки даних урочистостей працівники центру отримують після вітального слова голови Первинної профспілкової організації медико-соціального центру Станіслава Кононенка.

Цього дня на урочистостях вітають медичний персонал центру голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін та заступник міського голови Григорій Карнаух. За багаторічну працю та надання високоякісної медичної допомоги кращих працівників госпіталю нагородили від імені райдержадміністрації, районної ради і мерії.

Особлива нагорода для медиків сьогодні – прапор та теплі слова вдячності від учасників бойових дій на сході, які проходять тут реабілітацію. Після усіх привітань Юрій Гріненко відзначає свій колектив почесними грамотами.

Подарувала радість та навіяла теплі спогади усім медичним працівникам традиційна посвята у медичні працівники представників молодого покоління – випускників, які приєдналися до колективу госпіталю цього року. Пізніше з теплими словами до всього колективу звернулися завідувач стоматологічного відділення Віктор Харченко та завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Віра Красюк.

Щодня бути на сторожі здоров’я своїх пацієнтів – ветеранів Другої світової, дітей війни, воїнів-інтернаціоналістів та сучасних захисників України. Таким важливим та жертовним є завдання працівників медико-соціального центру. У подарунок для медиків госпіталю за нелегку та надважливу у всі часи працю – рятувати життя та здоров’я людей – офіційні урочистості завершилися святковим концертом.  Цього року цікаву та насичену програму підготували Міський будинок культури міста Березань і колективи Переяслав-Хмельницького району. На сцені для великого колективу медико-соціального центру – всі найкращі пісні, танці та гумор.

У холі Будинку культури Центру – спеціальна виставка до Дня медичного працівника. «Наш колектив – наша гордість»… На світлинах представлені структурні підрозділи госпіталю – усе різноманіття відділень та служб, які разом роблять одну благородну та почесну справу для пацієнтів, що приїздять сюди з усіх куточків України.

Дарія Кривошея

 

Related Posts

Залишити коментар