Говерлу підкорено!

Колектив центру піднявся на найвищу точку України.

6 вересня представники колективу Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни, зібравши однодумців, зробили собі справжній виклик – піднялися на найвищу вершину України.

Говерла – найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота якої складає 2061 м над рівнем моря. Розміщена в гірському масиві Чорногора, на межі Яремчанської міськради Івано–Франківської області та Рахівського району Закарпатської області за 17 кілометрів від кордону з Румунією.

Чудові карпатські краєвиди, знайомство з гуцульським побутом, прекрасна компанія зробили подорож незабутньою. Колектив центру підкорив вершину за 2,5 – 3 години. Крім того, наші туристи залишили на знаменитій горі прапор госпіталю – як згадку про наш заклад.

Людмила Мовчан, заступник директора з інформаційно-аналітичної роботи:

Сходження на Говерлу – нелегка річ, звичайно, ми готувалися морально, що буде нелегко… Особисто мені останні метри були складними… Але радість переважила втому!

Дуже щаслива, що в нас зібралася така чудова команда, було весело!!! А підготовка і продуманий план дій зробили наш день!!! Також дуууууже порадувала погода, сонечко було до самого вечора і ні краплинки дощу, який так характерний для гір.

Навіть не віриться, що ми це зробили – 8 км за день, але які це були кілометри!

Віталій Кірєєв, лікар-психіатр:

Я вперше побував на Говерлі. Враження дуже чудові, було дуже цікаво, красиво, була хороша компанія. Ми змогли піднятися на Говерлу, це був подвиг – пересилити себе і доказати, що ми це можемо. Ми приїхали на Говерлу, зареєструвалися і почали сходити на вершину. По дорозі зупинялися, фотографувалися, милувалися краєвидами, спостерігали за природою, яка в цей час в Карпатах дуже красива. Всі гуртом ставили прапор. Один ми залишили на Говерлі, а інший забрали з собою. Сподобалося все – і колектив, і природа, і привітність місцевого населення.

Станіслав Кононенко, голова профспілкової організації центру:

Сходження на саму Говерлу – це, мабуть, найцікавіший маршрут Українських Карпат. Це – найвища точка України, і разом з нашими однодумцями ми вирішили зробити це сходження. Враження від підйому надзвичайні. Навколо – чудові гірські хребти Карпат, багатовікові ліси, з гори Говерла витікає річка Прут. Ідучи маршрутом в такому оточенні природних буйств, отримуєш неймовірний заряд – заряд енергії і бадьорості. Хоча сам підйом вимагає деякого фізичного навантаження і, можливо, навіть підготовки. Але кожен, хто піднімається і має на меті здійснити цей шлях, він його обов’язково досягає і піднімається.  З самої вершини пейзажі – неймовірні. Пейзажі, які заслуговують написання картини якимось відомим художником і розміщення на виставці.

Карпати – це найкращі гори. Дуже мальовничі і дуже чудові. Враження – неперевершені. Всім раджу, спробуйте свої сили, спробуйте себе і здійсніть цей підйом.


Related Posts

Залишити коментар