Госпіталь відвідали керівники закладів загальної середньої освіти

6 лютого на базі Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни відбувся управлінський вояж керівників закладів загальної середньої освіти району на тему: «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді в контексті Нової української школи».

У роботі заходу взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрій Гріненко. Юрій Клименко наголосив на важливості національно-патріотичного виховання учнівської молоді, привітав учасників заходу і голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда.

Директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрій Гріненко у своєму виступі окреслив концептуальні засади національно-патріотичного виховання та звернув увагу на тісну співпрацю закладів загальної середньої освіти району та медико-соціального центру. До присутніх звернувся і боєць, який нині перебуває на лікуванні та реабілітації в закладі.

Питання створення ефективної системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді розкрила виконуюча обов’язки завідувача методичного кабінету відділу освіти Олена Петрик. Вона зазначила, що в системі освіти Переяславщини створено передумови для оновлення змісту й технологій національно-патріотичного виховання, формування громадянських цінностей, патріотичної свідомості, поваги до особистості, суспільства, держави, розвитку соціальної відповідальності.

Начальник відділу освіти Таміла Дубина окреслила основні напрямки співпраці закладів освіти району з госпіталем в умовах Нової української школи. Для гостей Юрій Гріненко провів огляд-екскурсію закладом.

За матеріалами Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

Related Posts

Залишити коментар